Seagate Exos ST10000NM017B vnitřní pevný disk 3.5" 10 TB Serial ATA III
Kód: DETSEAHDD0110
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Velikost pevného disku
3.5"
Velikost bufferu paměťové jednotky
256 MB
Model
HDD
Komponent pro
Diskové pole
Senzory rotačních vibrací (RV)
Ano
Nepřetržitý provoz
Ano
Rychlost otáček pevného disku
7200 ot/min
Přenosová rychlost rozhraní pevného disku
6 Gbit/s
Střední doba mezi poruchami (MTBF)
2000000 h
Kapacita pevného disku
10 TB
Průměrná latence
4,16 ms
Rozhraní
Serial ATA III
Příkon
Spotřeba elektrické energie
11,8 W
Spotřeba energie (v klidu)
7,8 W
Provozní napětí
5 / 12 V
Hmotnost a rozměry
Šířka
101,8 mm
Výška
26,1 mm
Hmotnost
720 g
Hloubka
147 mm
Provozní podmínky
Náraz při provozu
70 G
Provozní rozsah teplot (T-T)
5 - 60 °C
Neprovozní vibrace
5 G
Mimoprovozní otřes
300 G
Logistická data
Kód harmonizovaného systému
84717050
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 0.72 kg |
| EAN: | 8719706022187 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 100 mm |
| Šířka balení: | 145 mm |
| Délka balení: | 30 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
