Seagate BarraCuda vnitřní pevný disk 8 TB 5400 RPM 256 MB 3.5" Serial ATA III (ST8000DM004)
Kód: DIASEAHDD0009
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Rychlost otáček pevného disku
5400 ot/min
Technologie zápisu
SMR
Skutečná přenosová rychlost pevného disku
190 MiB/s
Komponent pro
Server/pracovní stanice
Rozhraní
Serial ATA III
Počet start/stop cyklů
600000
Kapacita pevného disku
8 TB
Velikost pevného disku
3.5"
Model
HDD
Velikost bufferu paměťové jednotky
256 MB
Příkon
Spotřeba elektrické energie
5,3 W
Spotřeba energie (v klidu)
3,4 W
Provozní napětí
5 / 12 V
Počáteční napětí
2 A
Spotřeba energie (v pohotovosti)
0,25 W
Spotřeba energie (úsporně)
0,25 W
Hmotnost a rozměry
Výška
26,1 mm
Šířka
101,8 mm
Hloubka
147 mm
Hmotnost
630 g
Provozní podmínky
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-40 - 70 °C
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 60 °C
Logistická data
Kód harmonizovaného systému
84717050
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.62 kg |
| EAN: | 8719706003766 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 25 mm |
| Šířka balení: | 150 mm |
| Délka balení: | 105 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
