Seagate Barracuda ST3000DM007 vnitřní pevný disk 3 TB 5400 ot/min 256 MB 3.5" Serial ATA III
Kód: DIASEAHDD0005
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Počet hlav pevného disku
3
Bytů za sekundu
4096
Přenosová rychlost rozhraní pevného disku
6 Gbit/s
Rychlost otáček pevného disku
5400 ot/min
Rozhraní
Serial ATA III
Počet start/stop cyklů
300000
Velikost pevného disku
3.5"
Průměrná latence
6 ms
Velikost bufferu paměťové jednotky
256 MB
Kapacita pevného disku
3 TB
Model
HDD
Komponent pro
PC
Příkon
Počáteční napětí
2 A
Spotřeba elektrické energie
5 W
Spotřeba energie (v klidu)
2,5 W
Spotřeba energie (v pohotovosti)
0,25 W
Provozní napětí
5 / 12 V
Hmotnost a rozměry
Výška
20,2 mm
Hloubka
147 mm
Šířka
101,6 mm
Hmotnost
490 g
Údaje o balení
Počet kusů v balení
1 kusů
Další charakteristiky
Doba nastartování pevného disku
10 s
Certifikáty shody
RoHS
Provozní podmínky
Mimoprovozní otřes
300 G
Náraz při provozu
80 G
Neprovozní vibrace
3 G
Provozní vibrace
0,25 G
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 60 °C
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-40 - 70 °C
Doporučená provozní relativní vlhkost
5 - 90%
Obsah balení
Včetně adaptéru k úložišti
Ne
Logistická data
Kód harmonizovaného systému
84717050
Bezpečnostní upozornění
Varování
Neotevírejte ani nerozebírejte.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.43 kg |
| EAN: | 8719706002806 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 22 mm |
| Šířka balení: | 171 mm |
| Délka balení: | 117 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
