Samsung Portable SSD T7 1 TB USB typu C 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Šedá
Kód: DIASA1ZEW0145
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Barva
Šedá
Podporované operační systémy Windows
Ano
Certifikáty shody
KC
Základní materiál
Hliník
Podporované operační systémy Mac
Ano
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
58 g
Výška
57 mm
Hloubka
8 mm
Šířka
85 mm
Údaje o balení
Typ balení
Krabice
Bezpečnost
Ochrana heslem
Ano
Hardwarové šifrovaní
Ano
Šifrování/zabezpečení
256-bit AES
Možnosti připojení
USB verze
3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2)
Wi-Fi
Ne
USB konektor
USB typu C
Logistická data
Kód harmonizovaného systému
84717070
Bezpečnostní upozornění
Varování
Tento výrobek obsahuje elektronické součástky, které mohou být nebezpečné pro životní prostředí. Nevhazujte do běžného odpadu.
Disk SSD
Kapacita disku SSD
1 TB
Rychlost čtení
1050 MB/s
NVMe
Ano
Rychlost zápisu
1000 MB/s
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 0.18 kg |
| EAN: | 8806090351679 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 122 mm |
| Šířka balení: | 100 mm |
| Délka balení: | 40 mm |
| Certifikace: | CE, BSMI, KC, VCCI, C-tick, FCC, IC, UL, TUV, CB, EAC |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
