Samsung 990 PRO 1 TB M.2 PCI Express 4.0 NVMe V-NAND MLC
Kód: DIASA1SSD0072
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Náhodný zápis (4 KB)
1550000 IOPS
Rychlost čtení
7450 MB/s
Náhodné čtení (4 KB)
1200000 IOPS
Počet linek rozhraní PCI Express
x4
Kapacita disku SSD
1 TB
Formát SSD
M.2
Podpora technologie SMART
Ano
Rychlost zápisu
6900 MB/s
Rozhraní
PCI Express 4.0
NVMe
Ano
Podpora TRIM
Ano
Typ paměti
V-NAND MLC
Komponent pro
PC
Střední doba mezi poruchami (MTBF)
1500000 h
Šifrování/zabezpečení
256-bit AES
Verze NVMe
2.0
Hardwarové šifrovaní
Ano
Podpora DevSlp (spánek zařízení)
Ano
Příkon
Provozní napětí
3,3 V
Maximální spotřeba energie
7,8 W
Spotřeba energie (průměrná)
5,4 W
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
9 g
Šířka
80 mm
Výška
22 mm
Hloubka
2,3 mm
Údaje o balení
Typ balení
Krabice
Další charakteristiky
Záruční doba
5 rok/roky
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 70 °C
Provozní vibrace
1500 G
Maximální provozní teplota
70 °C
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nevystavujte vysokým teplotám.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 0.07 kg |
| EAN: | 8806094215021 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 142 mm |
| Šířka balení: | 97 mm |
| Délka balení: | 20 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
