Samsung 980 M.2 500 GB PCI Express 3.0 V-NAND NVMe
Kód: DIASA1SSD0055
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Hardwarové šifrovaní
Ano
Náhodný zápis (4 KB)
470000 IOPS
Šifrování/zabezpečení
256-bit AES
Podpora technologie SMART
Ano
Rychlost zápisu
2600 MB/s
Střední doba mezi poruchami (MTBF)
1500000 h
Počet linek rozhraní PCI Express
x4
Náhodné čtení (4 KB)
400000 IOPS
Kapacita disku SSD
500 GB
NVMe
Ano
Verze NVMe
1.4
Formát SSD
M.2
Rozhraní
PCI Express 3.0
Rychlost čtení
3100 MB/s
Typ paměti
V-NAND
Komponent pro
PC/Laptop
Příkon
Maximální spotřeba energie
5,9 W
Spotřeba energie (průměrná)
4,3 W
Provozní napětí
3,3 V
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
8 g
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 70 °C
Náraz při provozu
1500 G
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 0.07 kg |
| EAN: | 8806090572227 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 100 mm |
| Šířka balení: | 140 mm |
| Délka balení: | 20 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
