Sada (vrtačka/šroubovák a rázový utahovák) SFMCK465D2S STANLEY
Kód: NAKSTLZES0003
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ produktu
Sada nářadí
Barva
Žlutá
Tvar držadla
Rukojeť pistole
Zabudované LED osvětlení
Ano
Nastavitelná rychlost
Ano
Příkon
Stejnosměrné vstupní napětí
18 V
Kapacita baterie
2 Ah
Typ baterie
Lithium-ion (Li-ion)
Napájecí zdroj
Baterie
Doba nabíjení
70 min
Výkon
Maximální točivý moment šroubováku
165 Nm
Frekvence úderů při volnoběhu (max.)
25500 úderů za minutu
Frekvence úderů šroubováku
0 - 3100 úderů/min
Volnoběžné otáčky šroubováku (max.)
1500 ot/min
Krouticí moment šroubováku (max.)
50 Nm
Maximální rychlost šroubováku
2800 ot./min
Obsah balení
Obsah soupravy
Vrtačka a šroubovák SFMCD711
Balení baterií
Ano
Dodávaný rázový utahovák
Ano
Počet baterií v ceně
2 kusů
Nabíječka
Ano
Součástí dodávky je vrtačka/šroubovák
Ano
Skladovací taška
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nepoužívejte přístroj ve vlhkém nebo mokrém prostředí, abyste předešli riziku úrazu elektrickým proudem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 4.49 kg |
| EAN: | 5054905284763 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 150 mm |
| Šířka balení: | 335 mm |
| Délka balení: | 290 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
