Royal Canin Urinary Care suché krmivo pro kočky 10 kg
Kód: AMABEZKAR1052
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Obsahuje vitamíny
Vitamín D3
Příchuť krmiva
Drůbež
Hmotnost
10 kg
Specifické potřeby zvířete
Kontrola funkce močových cest
Kočičí plemeno
Jakékoli plemeno
Fáze života zvířete
Dospělá
Typ balení
Taška
Včetně antioxidantů
Ano
Kategorie produktu
Suché krmivo
Rozsah hmotnosti
5 kg - 9,9 kg
Stáří zvířete
Dospělí
Řada
ROYAL CANIN Feline Care Nutrition
Další funkce
Nemocné močové cesty
Kategorie
Pro kočky
Hlavní příchuť
Kuře
Obsah balení
Množství
1
Bezpečnostní upozornění
Varování
Uchovávejte mimo dosah dětí.
Nutriční hodnoty
Sodík
0,7%
Obsah kyseliny listové (vitamín B9)
11,3 mg/kg
Obsah mědi
15 mg/kg
Vápník
0,9%
Obsah biotinu
2940 μg/kg
Obsah taurinu
2400 mg/kg
Hrubá vláknina
5%
Obsah vitamínu B6
38,2 mg/kg
Obsah niacinu (vitamín B3)
136,5 mg/kg
Obsah selénu
0,25 mg/kg
Bílkoviny
33%
Obsah vitamínu B12
130 μg/kg
Obsah železa
125 mg/kg
Obsah tuku
13%
Obsah vitamínu C
300 mg/kg
Obsah hořčíku
0,07%
Hrubý popel
6,6%
Metabolizovatelná energie (ME)
3759 kcal/kg
Obsah riboflavinu (vitamín B2)
44,1 mg/kg
Obsah vitamínu D3
700 IU/kg
Obsah manganu
63 mg/kg
Obsah vitamínu E
600 mg/kg
Obsah zinku
181 mg/kg
Obsah draslíku
0,7%
Obsah vitamínu A
22000 IU/kg
Fosfor
0,74%
Obsah jódu
4,1 mg/kg
Obsah kyseliny pantothenové (vitamín B5)
49,9 mg/kg
Obsah Thiaminu (vitamín B1)
12,2 mg/kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | bez záruky |
| Hmotnost: | 10.14 kg |
| EAN: | 3182550842969 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 480 mm |
| Šířka balení: | 380 mm |
| Délka balení: | 130 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
