ROYAL CANIN Sterilised 7+ - suché krmivo pro kočky - 10 kg
Kód: AMABEZKAR1901
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Bez umělých barviv
Ano
Příchuť krmiva
Drůbež
Bez sóji
Ne
Fáze života zvířete
Dospělí (starší 7 let)
Forma dávkování
Pevný
Účinky na zdraví
Zdravá hmotnost
Typ zvířete
Kočka
Bez cukru
Ne
Specifické potřeby zvířete
Sterilizované
Hmotnost
10 kg
Bez konzervačních látek
Ano
Typ balení
Taška
Bezlepkový
Ne
Kočičí plemeno
Jakékoli plemeno
Stáří zvířete
Senior
Další funkce
Nadváha
Řada
ROYAL CANIN Feline Health Nutrition
Kategorie
Pro kočky
Kategorie produktu
Suché krmivo
Rozsah hmotnosti
5 kg - 9,9 kg
Hlavní příchuť
Kuře
Bezpečnostní upozornění
Varování
Skladujte na suchém a chladném místě.
Nutriční hodnoty
Hrubý popel
7,6%
Obsah tuku
12%
Hrubá vláknina
5,3%
Bílkoviny
36%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | bez záruky |
| Hmotnost: | 10.1 kg |
| EAN: | 3182550805629 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 500 mm |
| Šířka balení: | 370 mm |
| Délka balení: | 175 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
