ROYAL CANIN Sterilised 37 - suché krmivo pro kočky - 10 kg
Kód: AMABEZKAR1357
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Účinky na zdraví
Zdravá hmotnost
Fáze života zvířete
Dospělá
Kategorie produktu
Veterinární krmivo
Bezlepkový
Ne
Bez konzervačních látek
Ano
Bez cukru
Nejsou k dispozici žádné údaje
Bez umělých barviv
Ano
Bez sóji
Ne
Forma dávkování
Pevný
Příchuť krmiva
Drůbež
Specifické potřeby zvířete
Sterilizované
Hmotnost
10 kg
Typ balení
Taška
Typ zvířete
Kočka
Kočičí plemeno
Jakékoli plemeno
Řada
ROYAL CANIN Feline Health Nutrition
Další funkce
Sterilizace
Stáří zvířete
Dospělí
Kategorie
Pro kočky
Rozsah hmotnosti
5 kg - 9,9 kg
Hlavní příchuť
Kuře
Bezpečnostní upozornění
Varování
Uchovávejte mimo dosah dětí.
Nutriční hodnoty
Hrubá vláknina
6,2%
Obsah tuku
12%
Bílkoviny
37%
Hrubý popel
8,2%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | bez záruky |
| Hmotnost: | 10 kg |
| EAN: | 3182550737623 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 500 mm |
| Šířka balení: | 380 mm |
| Délka balení: | 150 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
