Royal Canin Kitten suché krmivo pro kočky 10 kg Kotě
Kód: AMABEZKAR0650
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Řada
ROYAL CANIN Feline Health Nutrition
Včetně antioxidantů
Ano
Obsahuje vitamíny
Vitamín E
Rozsah hmotnosti
5 kg - 9,9 kg
Fáze života zvířete
Kotě
Kategorie
Pro kočky
Další funkce
Těhotenství a kojení
Stáří zvířete
Junior
Kategorie produktu
Suché krmivo
Hlavní příchuť
Kuře
Typ balení
Taška
Hmotnost
10 kg
Bezpečnostní upozornění
Varování
Skladujte na suchém a chladném místě.
Nutriční hodnoty
Obsah niacinu (vitamín B3)
150,5 mg/kg
Obsah tuku
18%
Bílkoviny
36%
Obsah draslíku
0,8%
Obsah kyseliny listové (vitamín B9)
11,6 mg/kg
Obsah vitamínu B12
140 μg/kg
Obsah vitamínu B6
40,3 mg/kg
Hrubá vláknina
2,3%
Obsah hořčíku
0,09%
Vápník
1,2%
Obsah kyseliny pantothenové (vitamín B5)
54,1 mg/kg
Fosfor
1,1%
Obsah manganu
64 mg/kg
Obsah železa
204 mg/kg
Obsah vitamínu E
600 mg/kg
Obsah Thiaminu (vitamín B1)
13,5 mg/kg
Obsah jódu
4,4 mg/kg
Obsah vitamínu A
22000 IU/kg
Obsah riboflavinu (vitamín B2)
48,6 mg/kg
Obsah zinku
196 mg/kg
Obsah taurinu
2500 mg/kg
Obsah selénu
0,31 mg/kg
Obsah vitamínu C
300 mg/kg
Obsah L-karnitinu
50 mg/kg
Obsah mědi
15 mg/kg
Obsah vitamínu D3
800 IU/kg
Hrubý popel
7,7%
Sodík
0,5%
Obsah biotinu
3070 μg/kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | bez záruky |
| Hmotnost: | 10.18 kg |
| EAN: | 3182550702973 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 120 mm |
| Šířka balení: | 370 mm |
| Délka balení: | 570 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
