ROYAL CANIN FBN Maine Coon Adult suché krmivo pro kočky - 10kg
Kód: AMABEZKAR1054
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Řada
ROYAL CANIN Feline Breed Nutrition
Stáří zvířete
Dospělí
Rozsah hmotnosti
5 kg - 9,9 kg
Plemeno domácího zvířete
Mainská mývalí kočka
Další funkce
Celkový zdravotní stav
Kategorie
Pro kočky
Hlavní příchuť
Kuře
Účinky na zdraví
Kyčle a klouby, Kůže a srst
Fáze života zvířete
Dospělá
Typ balení
Taška
Kategorie produktu
Suché krmivo
Příchuť krmiva
Drůbež
Bez umělých barviv
Nejsou k dispozici žádné údaje
Bez konzervačních látek
Ne
Bezlepkový
Ne
Specifické potřeby zvířete
Ochrana kloubů
Bez sóji
Ne
Hmotnost
10 kg
Kočičí plemeno
Mainská mývalí kočka
Bezpečnostní upozornění
Varování
Uchovávejte mimo dosah dětí.
Nutriční hodnoty
Hrubá vláknina
5%
Bílkoviny
31%
Hrubý popel
7,4%
Obsah tuku
20%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | bez záruky |
| Hmotnost: | 10.2 kg |
| EAN: | 3182550710664 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 560 mm |
| Šířka balení: | 375 mm |
| Délka balení: | 120 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
