ROYAL CANIN Cat Urinary s/o Moderate calorie VHN - suché krmivo pro kočky - 7kg
Kód: AMABEZKAR1198
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ balení
Taška
Kategorie
Pro kočky
Bez umělých barviv
Ano
Hlavní příchuť
Drůbež
Kategorie produktu
Suché krmivo
Rozsah hmotnosti
5 kg - 9,9 kg
Forma dávkování
Pevný
Stáří zvířete
Dospělí
Bez cukru
Nejsou k dispozici žádné údaje
Řada
ROYAL CANIN Urinary S/O
Další funkce
Struvitové kameny
Specifické potřeby zvířete
Rozpouštění struvitových kamenů
Bezlepkový
Ne
Kočičí plemeno
Jakékoli plemeno
Hmotnost
7 kg
Bez sóji
Ne
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nedovolte dětem ani jiným zvířatům, aby výrobek jedly.
Nutriční hodnoty
Hrubý popel
8,9%
Bílkoviny
34%
Hrubá vláknina
7%
Obsah tuku
11%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | bez záruky |
| Hmotnost: | 7.2 kg |
| EAN: | 3182550859561 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 100 mm |
| Šířka balení: | 360 mm |
| Délka balení: | 520 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
