ROYAL CANIN Cat Hypoallergenic - suché krmivo pro kočky - 4,5kg
Kód: VETROYKSK0007
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Rozsah hmotnosti
2 kg - 4,9 kg
Hlavní příchuť
Drůbež
Řada
ROYAL CANIN Hypoallergenic
Další funkce
Alergie
Kategorie
Pro kočky
Forma dávkování
Pevný
Bezlepkový
Ano
Bez umělých barviv
Ano
Bez sóji
Ne
Typ balení
Taška
Specifické potřeby zvířete
Snížení potravinové intolerance
Hmotnost
4,5 kg
Bez cukru
Nejsou k dispozici žádné údaje
Kočičí plemeno
Jakékoli plemeno
Stáří zvířete
Dospělí
Kategorie produktu
Suché krmivo
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nedovolte dětem ani jiným zvířatům, aby výrobek jedly.
Nutriční hodnoty
Bílkoviny
25,5%
Hrubý popel
6,6%
Hrubá vláknina
3,7%
Obsah tuku
20%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | bez záruky |
| Hmotnost: | 4.564 kg |
| EAN: | 3182550939560 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 340 mm |
| Šířka balení: | 260 mm |
| Délka balení: | 125 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
