ROYAL CANIN Anallergenic VHN - suché krmivo pro kočky - 4kg
Kód: VETROYKSK0008
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ balení
Taška
Specifické potřeby zvířete
Kůže a srst
Hmotnost
4 kg
Kočičí plemeno
Jakékoli plemeno
Veterinární klasifikace
Kompletní krmivo
Bez sóji
Ne
Kategorie produktu
Suché krmivo
Rozsah hmotnosti
2 kg - 4,9 kg
Kategorie
Pro kočky
Bez umělých barviv
Ano
Další funkce
Bez lepku
Řada
ROYAL CANIN Veterinary
Bezlepkový
Ano
Forma dávkování
Pevný
Stáří zvířete
Dospělí
Bez cukru
Nejsou k dispozici žádné údaje
Hlavní příchuť
Maso
Bezpečnostní upozornění
Varování
Uchovávejte mimo dosah dětí.
Nutriční hodnoty
Bílkoviny
24,6%
Obsah tuku
17%
Hrubá vláknina
3,2%
Hrubý popel
7,5%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | bez záruky |
| Hmotnost: | 4.1 kg |
| EAN: | 3182550939270 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 328 mm |
| Šířka balení: | 160 mm |
| Délka balení: | 272 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
