ROYAL CANIN Anallergenic - suché krmivo pro psy - 8 kg
Kód: VETBEZKSP0001
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Rozsah hmotnosti
5 kg - 9,9 kg
Fáze života zvířete
Dospělá
Kategorie
Pro vašeho psa
Další funkce
Alergie
Velikost plemene
Vhodné pro všechna plemena
Specifické potřeby zvířete
Správné trávení
Hmotnost
8 kg
Psí plemeno
Jakékoli plemeno
Bez konzervačních látek
Nejsou k dispozici žádné údaje
Řada
ROYAL CANIN Veterinary
Příchuť krmiva
Rýže
Stáří zvířete
Dospělí
Forma dávkování
Pevný
Účinky na zdraví
Léčba alergie, Péče o trávicí soustavu, Kůže a srst
Hlavní příchuť
Drůbež
Typ balení
Taška
Bez cukru
Nejsou k dispozici žádné údaje
Typ zvířete
Pes
Laktóza zdarma
Ano
Bez umělých barviv
Nejsou k dispozici žádné údaje
Kategorie produktu
Suché krmivo
Bez sóji
Ne
Bezlepkový
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Skladujte na suchém a chladném místě.
Nutriční hodnoty
Hrubý popel
6,5%
Hrubá vláknina
1,7%
Bílkoviny
18%
Obsah tuku
16,5%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | bez záruky |
| Hmotnost: | 8.1 kg |
| EAN: | 3182550940566 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 110 mm |
| Šířka balení: | 380 mm |
| Délka balení: | 500 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
