Rowenta CF9840F0 vlasový styling Kartáč na horký vzduch Teplé Černá, Měděná
Kód: AGDROWSLO0019
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Napájecí zdroj
AC
Vzhled
Barva
Měď
Údaje o balení
Počet kusů v balení
1 kusů
Typ balení
Krabice
Výkon
Technologie
Teplé
Texturizování vlasů
Ne
Počet teplotních nastavení
1
Ionizátor
Ano
Vysoušení vlasů
Ano
Model
Kartáč na horký vzduch
Keramický povrch
Ne
Nastavitelný termostat
Ne
Ergonomie
Automatické vypnutí
Ne
Vestavěný displej
Ne
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Osobní spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.975 kg |
| EAN: | 3121040091685 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 155 mm |
| Šířka balení: | 475 mm |
| Délka balení: | 110 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
