Rotační kladivo DeWALT DCH133M1-QW SDS Plus 5680 ot.
Kód: NAKDEWMWE0005
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Vrtání s příklepem
Ano
Funkce zajištění
Ano
Vrtání
Ano
Zpětný chod
Ano
Sekání
Ano
Barva
Černá
Popis výrobku
Podmínky používání tříleté záruky DeWalt https://www.dewalt.pl/3/
Příkon
Kapacita baterie
4 Ah
Typ baterie
Lithium-ion (Li-ion)
Uživatelská příručka
Ano
Počet baterií v ceně
1 kusů
Hmotnost a rozměry
Šířka
84 mm
Výška
161 mm
Hmotnost
2,88 kg
Hloubka
381 mm
Výkon
Maximální průměr vrtání do cihlové zdi
2,6 cm
Průměr vrtání do betonu (max.)
2,6 cm
Průměr vrtání do oceli (max.)
1,3 cm
Energie příklepu
2,6 J
Stanovená rychlost
5680 ot/min
Průměr vrtání do dřeva (max.)
3 cm
Obsah balení
Pouzdro na přenášení
Ano
Balení baterií
Ano
Nabíječka baterie
Ano
Počet baterií v ceně
1 kusů
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nepoužívejte zařízení v blízkosti hořlavých materiálů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 5.03 kg |
| EAN: | 5035048664599 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 120 mm |
| Šířka balení: | 420 mm |
| Délka balení: | 310 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
