ŘETĚZOVÁ PILA AKU. XR 18V 20CM DCMPS520N DEWALT
Kód: NAKDEWPLA0008
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Barva
Černá
Rychlost řetězu
8,5 m/s
Délka řetězové lišty
20 cm
Kapacita nádrže
0,55 l
Příkon
Vyjímatelná baterie
Ano
Typ baterie
Lithium-ion (Li-ion)
Napájecí zdroj
Baterie
Napětí baterie
18 V
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
2,1 kg
Baterie
Ukazatel úrovně baterie
Ano
Obsah balení
Včetně vodicí lišty
Ano
Včetně krytky na řetěz
Ano
Včetně baterie
Ne
Včetně francouzského klíče
Ano
Nabíječka baterie
Ne
Pouzdro na přenášení
Ne
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 3.5 kg |
| EAN: | 5035048821404 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 285 mm |
| Šířka balení: | 575 mm |
| Délka balení: | 137 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
