RAM PATRIOT VIPER Venom DDR5 32 GB (2x16GB) 6000MHz CL30 XMP 3.0 (PVV532G600C30K)
Kód: PAMPATDR50044
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Certifikáty
UKCA
Typ vyrovnávací paměti
Unregistered (unbuffered)
Typ chlazení
Chladič
Frekvence paměti
6000 MHz
Technologie Intel® Extreme Memory Profile (XMP)
Ano
Verze Intel Extreme Memory Profile (XMP)
3.0
CAS latence
CL30
AMD EXPO (rozšířené profily pro přetaktování)
Ano
Podsvícení
Ne
Komponent pro
PC/server
Podpora paměťových kanálů
2 kanály
Rozložení paměti (moduly x velikost)
2 x 16 GB
Napětí paměti
1.45 V
ECC na desce
Ano
Typ vnitřní paměti
DDR5
Vnitřní paměť
32 GB
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
52 g
Šířka
137 mm
Výška
43 mm
Hloubka
7 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.16 kg |
| EAN: | 4711378428193 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 160 mm |
| Šířka balení: | 180 mm |
| Délka balení: | 25 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
