RØDE Wireless ME TX - vyhrazený bezdrátový vysílač ME
Kód: MISRDEMIK0064
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Typ baterie
Zabudovaná baterie
Provozní napětí
5 V
Napájecí zdroj
Baterie
Výdrž baterie (max.)
7 h
Hmotnost a rozměry
Hloubka
45,3 mm
Výška
18,3 mm
Šířka
44 mm
Možnosti připojení
Technologie propojení
Kabelový a bezdrátový
Maximální provozní vzdálenost
100 m
Rozhraní zařízení
USB
Výkon
Barva
Černá
Typ ovládání
Knoflíky
Obsah balení
Počet přiložených produtků
3 kusů
Obsah balení
Kabel USB-C do C
Mikrofon
Ekvivalentní hladina hluku
22 dB
Rozsah snímání mikrofonu
100 m
Frekvence mikrofonu
20 - 20000 Hz
Bitová rychlost
24 bit
Vzorkovací rychlost
48 kHz
Dynamický rozsah mikrofonu
100 dB
Typ směrového mikrofonu
Všesměrový
Model
Rádiový mikrofon
Maximální hladina zvukového tlaku (1 kHz)
122 dB
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.09 kg |
| EAN: | 698813010868 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 80 mm |
| Šířka balení: | 105 mm |
| Délka balení: | 27 mm |
| Kompatibilní operační systémy: | mac OS 10.15 a vyšší, Windows 10 a vyšší, iOS 14, Android 11 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
