RØDE Reporter Černá Mikrofon na rozhovory
Kód: MISRDEMIK0035
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ produktu
Dynamický mikrofon
Hmotnost a rozměry
Rozměry mikrofonu (h x v)
41,5 x 272,5 mm
Hmostnost mikrofonu
256 g
Možnosti připojení
Technologie propojení
Kabel
XLR out
Y
Výkon
Plug and Play
Ano
Barva
Černá
Zesilovač
Výstupní impedance
150 ohm
Mikrofon
Citlivost mikrofonu
-56 dB
Frekvence mikrofonu
70 - 15000 Hz
Model
Mikrofon na rozhovory
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.926 kg |
| EAN: | 698813002801 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 86 mm |
| Šířka balení: | 162 mm |
| Délka balení: | 372 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
