Qoltec 50177 Napájecí zdroj PCI-E Smart 1600W | 80 Plus Gold - Data mining
Kód: ZDLQOCOBU0007
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Vstupní proud
12 A
Vstupní střídavé napětí
230 V
Celkový příkon
1600 W
Typ Power Factor Correction (PFC)
Aktivní
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 - 60 Hz
Prvky ochrany napájení
Podpětí
Vzhled
Barva
Stříbrná
Počet ventilátorů
1 ventilátor/ventilátory
Hmotnost a rozměry
Šířka
260,4 mm
Výška
60,5 mm
Hloubka
110 mm
Další charakteristiky
Včetně šroubů
Ano
Výkon
Certifikace 80PLUS
80 PLUS Gold
Konektory
10 x PCI-E 6P (délka kabelu: 370 mm)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 2 kg |
| EAN: | 5901878501772 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 70 mm |
| Šířka balení: | 324 mm |
| Délka balení: | 162 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
