PURINA Pro Plan Veterinary Diets Canine EN Gastrointestinal - suché krmivo pro psy - 12 kg
Kód: DLZPUIKSP0046
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Laktóza zdarma
Ano
Typ zvířete
Pes
Fáze života zvířete
Dospělá
Příchuť krmiva
Kukuřice
Bez sóji
Ne
Účinky na zdraví
Ochrana trávicího systému
Bezlepkový
Ne
Psí plemeno
Jakékoli plemeno
Bez cukru
Nejsou k dispozici žádné údaje
Bez konzervačních látek
Ano
Typ balení
Taška
Specifické potřeby zvířete
Ochrana trávicího traktu
Bez umělých barviv
Ano
Forma dávkování
Pevný
Hmotnost
12 kg
Velikost plemene
Všechny velikosti (2 - 80 kg)
Stáří zvířete
Senior
Další funkce
Podpora trávení
Hlavní příchuť
Kuře
Kategorie produktu
Veterinární krmivo
Řada
PURINA Pro Plan Veterinary Diets
Rozsah hmotnosti
10 kg - 15,9 kg
Kategorie
Pro vašeho psa
Bezpečnostní upozornění
Varování
Skladujte na suchém a chladném místě.
Nutriční hodnoty
Hrubá vláknina
2%
Obsah tuku
10,5%
Bílkoviny
24%
Hrubý popel
6%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | bez záruky |
| Hmotnost: | 12.176 kg |
| EAN: | 7613035152861 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 570 mm |
| Šířka balení: | 370 mm |
| Délka balení: | 135 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
