PURINA Pro Plan Light Sterilised All Sizes Adult - suché krmivo pro psy - 14kg
Kód: DLZPUIKSP0060
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ balení
Taška
Forma dávkování
Pevný
Bez cukru
Nejsou k dispozici žádné údaje
Specifické potřeby zvířete
Sterilizované
Hmotnost
14 kg
Psí plemeno
Jakékoli plemeno
Bezlepkový
Ne
Bez sóji
Ne
Rozsah hmotnosti
10 kg - 15,9 kg
Kategorie produktu
Suché krmivo
Velikost plemene
Vhodné pro všechna plemena
Další funkce
Sterilizace
Bez umělých barviv
Ano
Kategorie
Pro vašeho psa
Stáří zvířete
Dospělí
Řada
PURINA Pro Plan
Hlavní příchuť
Kuře
Bezpečnostní upozornění
Varování
Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření.
Nutriční hodnoty
Bílkoviny
27%
Obsah tuku
9%
Hrubý popel
7,5%
Hrubá vláknina
3,5%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | bez záruky |
| Hmotnost: | 14.1 kg |
| EAN: | 7613035122819 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 570 mm |
| Šířka balení: | 370 mm |
| Délka balení: | 140 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
