PURINA GOURMET GOLD Kousky v omáčce Mix 4 Flavors Box - mokré krmivo pro kočky - 96x85g
Kód: DLKPUIKAM0034
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Forma dávkování
Pevný
Stáří zvířete
Dospělí
Hmotnost
8,16 kg
Specifické potřeby zvířete
Žádné specifické potřeby
Bez sóji
Ano
Hlavní příchuť
Směs chutí
Typ balení
Plechovka
Další funkce
Celkový zdravotní stav
Řada
GOURMET Gold
Kočičí plemeno
Jakékoli plemeno
Kategorie
Pro kočky
Kategorie produktu
Vlhké krmivo
Bezlepkový
Ano
Rozsah hmotnosti
5 kg - 9,9 kg
Bez cukru
Ano
Bez umělých barviv
Ano
Sezónní nabídka
Podzim
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nepřekračujte doporučenou denní dávku.
Nutriční hodnoty
Bílkoviny
7%
Hrubá vláknina
0,05%
Obsah tuku
2,9%
Obsažená vlhkost
82%
Hrubý popel
2,4%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | bez záruky |
| Hmotnost: | 9.585 kg |
| EAN: | 7613038543154 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 310 mm |
| Šířka balení: | 285 mm |
| Délka balení: | 210 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
