PROMIS Sada hrnců GRANITE, rendlík 16 cm, hrnce 20,24,28 hnědé rukojeti
Kód: AGDPMSGAR0018
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Barva rukojeti
Zelená
Kvalita držatel
2
Materiál
Nerezová ocel
Barva
Nerezová ocel
Materiál rukojeti
Hliník
Bezpečnostní upozornění
Varování
Myjte v ruce, nemyjte v myčce nádobí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské potřeby |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 6.3 kg |
| EAN: | 5902497550806 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 370 mm |
| Šířka balení: | 330 mm |
| Délka balení: | 230 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
