Projekční plátno Avtek TRIPOD Pro 200 1:1
Kód: MULAVTEKR0005
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vzhled
Barva
Černá
Barva skříně
Černá
Způsob uchycení
Podlaha
Hranice
2,5 cm
Výkon
Aktivní výška obrazovky (v)
195 cm
Průměrná velikost obrazovky (výška x šířka)
200 x 200 cm
Zisk
1,0
Nativní poměr stran
1:1
Formát
Čtverec
Aktivní šířka obrazovky (š)
195 cm
Bezpečnostní upozornění
Varování
Projekční plátno uchovávejte mimo dosah zdrojů ohně a tepla, aby nedošlo k poškození materiálu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Fotoaparáty a kamery |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 11.3 kg |
| EAN: | 5907731310055 |
| Produkt je objemný: | T |
| Výška balení: | 185 mm |
| Šířka balení: | 2145 mm |
| Délka balení: | 130 mm |
| Typ pohonu: | Ručně |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
