Procesor Intel Core Ultra 7 Desktop 265KF
Kód: PROINTCI70211
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Krabice
Ano
Základní frekvence procesoru
3,9 GHz
Včetně chladiče
Ne
Komponent pro
PC
Výrobce procesoru
Intel
Typ paměti cache procesoru
L3
Typ procesoru
Intel Core Ultra 7
Počet jader procesoru
20
Počet vláken procesoru
20
Vyrovnávací paměť procesoru
30 MB
Takt procesoru při přetaktování
5,5 GHz
Patice procesoru
FCLGA1851
Vlastnosti
Oblast trhu
Desktop
Verze PCI Express slotů
5.0
Paměť
Frekvence paměti podporované procesorem
6400 MHz
Typy paměti podporované procesorem
DDR5
Podpora paměťových kanálů
2 kanály
Grafika
Integrovaný grafický adaptér
Ne
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nedotýkejte se pinů procesoru, aby nedošlo k poškození elektrostatickým výbojem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 0.09 kg |
| EAN: | 5032037281980 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 117 mm |
| Šířka balení: | 102 mm |
| Délka balení: | 45 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
