Procesor Intel Core Ultra 5 Desktop 245KF
Kód: PROINTCI50287
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Počet vláken procesoru
14
Vyrovnávací paměť procesoru
24 MB
Patice procesoru
LGA1851
Takt procesoru při přetaktování
5,2 GHz
Typ paměti cache procesoru
L3
Komponent pro
PC
Typ procesoru
Intel Core Ultra 7
Počet jader procesoru
14
Výrobce procesoru
Intel
Včetně chladiče
Ne
Krabice
Ano
Základní frekvence procesoru
4,2 GHz
Vlastnosti
Oblast trhu
Desktop
Verze PCI Express slotů
4.0
Paměť
Podpora paměťových kanálů
2 kanály
Typy paměti podporované procesorem
DDR5
Frekvence paměti podporované procesorem
6400 MHz
Grafika
Integrovaný grafický adaptér
Ne
Bezpečnostní upozornění
Varování
Ujistěte se, že je procesor správně namontován v zásuvce pro procesor, aby nedošlo k jeho poškození.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 0.07 kg |
| EAN: | 5032037282109 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 110 mm |
| Šířka balení: | 45 mm |
| Délka balení: | 120 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
