PROCESOR AMD RYZEN 7 7800X3D - BOX
Kód: PROAMDRYZ0235
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Vyrovnávací paměť procesoru
104 MB
Počet vláken procesoru
16
Typ paměti cache procesoru
L2 & L3
Model procesoru
7800X3D
Včetně chladiče
Ne
Thermal Design Power (TDP)
120 W
Provozní režimy procesoru
64bitový
Takt procesoru při přetaktování
5 GHz
Patice procesoru
Zásuvka AM5
Výrobce procesoru
AMD
Litografie procesoru
5 nm
Základní frekvence procesoru
4,2 GHz
Počet jader procesoru
8
Krabice
Ano
Typ procesoru
AMD Ryzen™ 7
Vlastnosti
Oblast trhu
Desktop
Paměť
Typy paměti podporované procesorem
DDR5-SDRAM
Frekvence paměti podporované procesorem
5200 MHz
Podpora paměťových kanálů
2 kanály
Grafika
Diskrétní model grafického adaptéru
Není dostupný
Základní grafická frekvence
400 MHz
Model grafického adaptéru na kartě
AMD Radeon Graphics
Integrovaný grafický adaptér
Ano
Diskrétní grafický adaptér
Ne
Počet grafických jader
2
Maximální dynamická grafická frekvence
2200 MHz
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 0.265 kg |
| EAN: | 730143314930 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 90 mm |
| Šířka balení: | 130 mm |
| Délka balení: | 130 mm |
| Kompatibilní operační systémy: | Windows 11 - 64-Bit Edition Windows 10 - 64-Bit Edition RHEL x86 64-Bit Ubuntu x86 64-Bit |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
