POKRYTÍ ENDORFY REGNUM 400 ARGB
Kód: OBUENDOBU0002
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Úložná média
Podporované pevné velikosti disků
3.5"
Integrovaná čtečka karet
Ne
Vzhled
Formát
ATX
Osvětlení
ARGB
Počet expanzních slotů
7
Tlačítko reset
Ano
Model
PC
Podporované formáty základní desky
ATX
Počet pozic 2,5" / 3,5"
2
Maximální délka PSU
29,6 cm
Maximální délka grafické karty
37 cm
Tlačítko zap/vyp
Ano
Vhodné pro
Hraní
Barva
Černá
Barva podsvětlení
Více
Podsvícení
Ano
Maximální výška CPU chladiče
16,2 cm
Boční okno
Ano
Protiprachový filtr
Ano
Panel(y) z tvrzeného skla
Ano
Počet 2.5" pozic
2
Hmotnost a rozměry
Výška
472 mm
Hloubka
442 mm
Šířka
220 mm
Hmotnost
6,3 kg
Další charakteristiky
Tenká optická mechanika
Ne
Možnosti připojení
Audio výstup
Ano
Audio vstup
Ano
Počet portů USB typu A
2
Chlazení
Schopnost kapalinového chlazení
Ano
Počet podporovaných ventilátorů
8
Podporované velikosti ventilátorů horního chladiče
240 mm
Instalované zadní ventilátory
1x 120 mm
Instalované přední ventilátory
3x 120 mm
Podporované velikosti ventilátorů předního chladiče
240 mm
Podporované velikosti ventilátorů zadního chladiče
120 mm
Napájení
Napájecí zdroj v ceně
Ne
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 7.25 kg |
| EAN: | 5903018666280 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 505 mm |
| Šířka balení: | 520 mm |
| Délka balení: | 290 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
