Podskříňkový odsavač par MAAN Helios 60 Touch 595 m3/h, černý
Kód: AGDMA2OKA0038
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Třída účinnosti dynamiky kapalin
B
Stupnice energetické účinnosti
A+++ až D
Roční spotřeba energie
53 kWh
Třída účinnosti osvětlení
A
Třída energetické účinnosti (stará)
B
Vzhled
Poloha osvětlení
Střední
Počet žárovek
1 žárovek
Motor dodáván
Ano
Základní materiál
Ocel
Výkon topného tělesa
5 W
Umístění ovládání
Čelní
Barva
Černá
Typ ovládání
Dotyk
Typ filtru mastnoty
Hliník
Hmotnost a rozměry
Šířka
600 mm
Hloubka
290 mm
Údaje o balení
Záruční list
Ano
Typ balení
Karton
Množství
1
Uživatelská příručka
Ano
Výkon
Hlučnost (nízká rychlost)
46 dB
Hladina hluku (intenzivní rychlost)
64 dB
Hlučnost (vysoká rychlost)
59 dB
Počet rychlostí
3
Umývatelný filtr
Ano
Maximální výkon odsávání
595 m³/h
Typ odsávání
Odvádění/Recirkulovaní
Bezpečnostní upozornění
Varování
Neinstalujte spotřebič, aniž byste si přečetli návod k použití.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 10.55 kg |
| EAN: | 5901703834211 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 515 mm |
| Šířka balení: | 700 mm |
| Délka balení: | 400 mm |
| Typ žárovky: | LED |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
