Plynový talíř AMICA PGCA 6100 APB
Kód: AGDAMIPGZ0164
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vzhled
Materiál povrchu
Sklo
Počet plynových varných zón
4 zóna/zón
Počet varných zón
4 zóna/zón
Typ varné desky
Plynový
Barva
Černá
Umístění přístroje
Vestavěné
Hmotnost a rozměry
Šířka
590 mm
Hmotnost
11,7 kg
Výška
46 mm
Hloubka
520 mm
Výkon
Materiál mřížky sporáku
Litina
Ergonomie
Typ ovládání
Otočné
Elektronické zapalování
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 12.5 kg |
| EAN: | 5906006210199 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 130 mm |
| Šířka balení: | 695 mm |
| Délka balení: | 590 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
