Plynový a elektrický sporák Ravanson Retro KWGE–90AR (černý)
Kód: AGDRAVKWS0023
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Stupnice energetické účinnosti
A++ až D
Třída energetické účinnosti (stará)
A
Vzhled
Typ produktu
Volně stojící sporák
Nastavitelné nohy
Ano
Typ ovládání
Otočné
Barva
Černá
Zapalovač hořáku
V knoflíku
Časovač
Ano
Materiál dveří trouby
Sklo
Barva rukojeti
Golden
Typ roštu
Litina
Ochrana proti zpětnému toku plynu
Ano
Tepelně odolné knoflíky
Ano
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
65 kg
Šířka
900 mm
Výška
885 mm
Hloubka
630 mm
Údaje o balení
Výška balení
875 mm
Hloubka balení
660 mm
Šířka balení
955 mm
Hmotnost obalu
67,5 kg
Množství (vnitřní karton)
1 kusů
Obsah balení
Uživatelská příručka
Ano
Počet zásobníků
2
Naváděcí pravítko
Ano
Gril
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Během používání se mohou části povrchu přístroje zahřát.
Trouba
Funkce grilování
Ano
Počet pecí
1
Konvekční vaření
Ano
Nastavitelná teplota
Ano
Vrchní a spodní ohřev
Ano
Grilování
Ano
Počet skleněných dveřních panelů
2
Zdroj napájení trouby
Elektrický
Naváděcí pravítko
Ano
Termostat
Ano
Typ vodítek
Kovové
Vnitřní kapacita
110 l
Osvětlení
Ano
Varná deska
Počet varných zón
5 zóna/zón
Typ varné desky
Plynový
Počet plynových varných zón
5 zóna/zón
Plotýnka na pánev wok
3000 W
Výkon varné zóny 2
1750 W
Výkon varné zóny 3
2850 W
Typ varné zóny 3
Velký
Výkon varné zóny 1
1000 W
Wok hořák
Ano
Typ varné zóny 1
Malý
Typ varné zóny 2
Střední
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 65.4 kg |
| EAN: | 5902230902930 |
| Produkt je objemný: | T |
| Výška balení: | 650 mm |
| Šířka balení: | 950 mm |
| Délka balení: | 890 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
