Plynová varná deska GORENJE GW641EXB
Kód: AGDGJEPGZ0113
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Typ plynu
Zemní plyn G20/20
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Vzhled
Tvar varné zóny 2
Kulatý
Tvar varné zóny 4
Kulatý
Umístění přístroje
Vestavěné
Průměr varné zóny 4
73.5 mm
Umístění varné zóny 1
Levý přední
Umístění varné zóny 4
Vpravo vzadu
Průměr varné zóny 1
123 mm
Výkon varné zóny 3
1050 W
Výkon varné zóny 4
1800 W
Výkon varné zóny 2
1800 W
Počet plynových varných zón
4 zóna/zón
Průměr varné zóny 2
73,5 mm
Zdroj napájení hořáku / varné zóny 2
Plyn
Typ roštu
Litina
Umístění varné zóny 2
Levá zadní část
Typ varné desky
Plynový
Zdroj varné zóny 4
Plyn
Tvar varné zóny 3
Kulatý
Průměr varné zóny 3
53,7 mm
Zdroj varné zóny 1
Plyn
Výkon varné zóny 1
3500 W
Zdroj varné zóny 3
Plyn
Umístění varné zóny 3
Vpravo vepředu
Tvar varné zóny 1
Kulatý
Barva
Černá
Hmotnost a rozměry
Výška
130 mm
Instalační šířka oddílu
56 cm
Instalační hloubka oddílu
49 cm
Hloubka
520 mm
Hmotnost
10,8 kg
Šířka
600 mm
Instalační výška oddílu
10 cm
Šířka balení
680 mm
Hloubka balení
600 mm
Hmotnost včetně balení
11,5 kg
Výška balení
157 mm
Ergonomie
Umístění ovládání
Vepředu vpravo
Typ ovládání
Otočné
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 11.5 kg |
| EAN: | 3838782467165 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 157 mm |
| Šířka balení: | 680 mm |
| Délka balení: | 600 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
