Plynová varná deska BOSCH POH6B6K30
Kód: AGDBOSPGZ0288
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Příkon (plyn)
7800 W
Proudová intenzita
3 A
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Vzhled
Umístění varné zóny 2
Levý přední
Typ roštu
Ocel
Počet paralelně používaných varných zón
4
Zdroj napájení hořáku / varné zóny 2
Plyn
Tvar varné zóny 3
Kulatý
Zdroj varné zóny 4
Plyn
Výkon varné zóny 4
1000 W
Tvar varné zóny 2
Kulatý
Výkon varné zóny 3
1750 W
Umístění varné zóny 4
Vpravo vepředu
Umístění přístroje
Vestavěné
Typ varné zóny 1
Pravidelný
Umístění varné zóny 3
Vpravo vzadu
Typ varné zóny 4
Malý
Počet plynových varných zón
4 zóna/zón
Výkon varné zóny 1
1750 W
Umístění varné zóny 1
Levá zadní část
Materiál mřížky sporáku
Smalt
Tvar varné zóny 1
Kulatý
Typ varné zóny 3
Pravidelný
Zdroj varné zóny 3
Plyn
Typ varné zóny 2
Velký
Zdroj varné zóny 1
Plyn
Typ rámečku
Bez rámečku
Tvar varné zóny 4
Kulatý
Výkon varné zóny 2
3300 W
Barva
Černá
Materiál povrchu
Temperované sklo
Typ varné desky
Plynový
Počet varných zón
4 zóna/zón
Hmotnost a rozměry
Instalační šířka oddílu
56 cm
Instalační výška oddílu
4,5 cm
Instalační hloubka přihrádky (max)
49 cm
Instalační hloubka přihrádky (min)
48 cm
Hmotnost
10,8 kg
Šířka
590 mm
Délka šňůry
1 m
Výška
54,5 mm
Hloubka
520 mm
Údaje o balení
Šířka balení
660 mm
Výška balení
150 mm
Hloubka balení
580 mm
Hmotnost včetně balení
12 kg
Ergonomie
Ochrana proti zpětnému toku plynu
Ano
Elektronické zapalování
Ano
Časovač
Ne
Umístění ovládání
Pravá strana
Jednoduché čištění
Ano
Typ ovládání
Otočné
Vestavěný displej
Ne
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nenechávejte zařízení zapnuté bez dozoru.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 11.8 kg |
| EAN: | 4242005441075 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 145 mm |
| Šířka balení: | 665 mm |
| Délka balení: | 580 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
