Plynová varná deska BOSCH POH6B6K30
Kód: AGDBOSPGZ0292
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Příkon (plyn)
7500 W
Vzhled
Typ varné desky
Plynový
Barva
Černá
Typ varné zóny 4
Malý
Výkon varné zóny 2
3000 W
Tvar varné zóny 4
Kulatý
Tvar varné zóny 3
Kulatý
Tvar varné zóny 1
Kulatý
Výkon varné zóny 4
1000 W
Tvar varné zóny 2
Kulatý
Typ roštu
Ocel
Umístění varné zóny 1
Levá zadní část
Typ varné zóny 3
Pravidelný
Výkon varné zóny 3
1750 W
Umístění varné zóny 3
Vpravo vzadu
Typ varné zóny 1
Pravidelný
Výkon varné zóny 1
1750 W
Typ varné zóny 2
Velký
Materiál povrchu
Temperované sklo
Umístění přístroje
Vestavěné
Materiál mřížky sporáku
Smalt
Umístění varné zóny 4
Vpravo vepředu
Zdroj varné zóny 4
Plyn
Zdroj varné zóny 3
Plyn
Zdroj varné zóny 1
Plyn
Počet varných zón
4 zóna/zón
Zdroj napájení hořáku / varné zóny 2
Plyn
Umístění varné zóny 2
Levý přední
Počet plynových varných zón
4 zóna/zón
Počet paralelně používaných varných zón
4
Typ rámu
Instalace na desku nebo pod omítku
Dvojitý hořák Wok
Ne
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
11,9 kg
Výška
54,5 mm
Šířka
590 mm
Hloubka
520 mm
Délka šňůry
1 m
Instalační hloubka přihrádky (min)
48 cm
Instalační výška oddílu
4,5 cm
Instalační hloubka přihrádky (max)
49 cm
Instalační šířka oddílu
56 cm
Údaje o balení
Hloubka balení
596 mm
Výška balení
166 mm
Šířka balení
798 mm
Ergonomie
Typ ovládání
Otočné
Jednoduché čištění
Ano
Vestavěný displej
Ne
Ochrana proti zpětnému toku plynu
Ano
Časovač
Ne
Elektronické zapalování
Ano
Umístění ovládání
Pravá strana
Bezpečnostní upozornění
Varování
Používejte v souladu s návodem k obsluze a bezpečnostními pokyny.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 11.5 kg |
| EAN: | 4242005496181 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 145 mm |
| Šířka balení: | 665 mm |
| Délka balení: | 585 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
