Plynová varná deska Beko HILG 642C5 SB
Kód: AGDBEKPGZ0072
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Frekvence
50 Hz
Příkon (plyn)
7400 W
Vstupní napětí
220 -240 V
Vzhled
Tvar běžné varné zóny
Kulatý
Materiál povrchu
Sklo
Umístění přístroje
Vestavěné
Tvar velké varné zóny
Kulatý
Počet plynových varných zón
4 zóna/zón
Typ varné desky
Plynový
Tvar pozvolné varné zóny
Kulatý
Počet varných zón
4 zóna/zón
Barva
Bílá
Hmotnost a rozměry
Výška
55 mm
Šířka
585 mm
Hloubka
524 mm
Instalační šířka oddílu
56 cm
Hmotnost
14,5 kg
Výška pod pracovní deskou
4,6 cm
Instalační hloubka oddílu
49 cm
Výkon
Velká varná zóna
2900 W
Pozvolná varná zóna
1000 W
Běžná varná zóna
1800 W
Ergonomie
Typ ovládání
Otočné
Umístění ovládání
Front / Top front
Vestavěný displej
Ne
Zapalovač hořáku
V knoflíku
Bezpečnostní upozornění
Varování
Zabraňte kontaktu vody s elektrickými součástmi a kabely.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 15.5 kg |
| EAN: | 8690842156540 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 180 mm |
| Šířka balení: | 600 mm |
| Délka balení: | 670 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
