Plynová a elektrická kuchyňská linka Ravanson KWGE-K90A Cheff Modern
Kód: AGDRAVKWS0025
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Třída energetické účinnosti (stará)
A
Stupnice energetické účinnosti
A+++ až D
Vzhled
Ochrana proti zpětnému toku plynu
Ano
Zapalovač hořáku
V knoflíku
Typ roštu
Litina
Tepelně odolné knoflíky
Ano
Nastavitelné nohy
Ano
Typ produktu
Volně stojící sporák
Časovač
Ano
Vestavěný displej
Ano
Barva
Stříbrná
Barva rukojeti
Stříbrná
Materiál dveří trouby
Sklo
Typ displeje
Digitální
Typ ovládání
Otočné
Hmotnost a rozměry
Výška
885 mm
Hloubka
630 mm
Šířka
900 mm
Hmotnost
65 kg
Údaje o balení
Výška balení
875 mm
Hmotnost obalu
67,5 kg
Šířka balení
955 mm
Hloubka balení
660 mm
Množství (vnitřní karton)
1 kusů
Obsah balení
Gril
Ano
Uživatelská příručka
Ano
Počet zásobníků
2
Naváděcí pravítko
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Před čištěním nebo prováděním jakýchkoli oprav nezapomeňte přístroj odpojit od napájení.
Trouba
Typ vodítek
Kovové
Nastavitelná teplota
Ano
Funkce grilování
Ano
Zdroj napájení trouby
Elektrický
Vnitřní kapacita
110 l
Konvekční vaření
Ano
Osvětlení
Ano
Počet skleněných dveřních panelů
2
Grilování
Ano
Vrchní a spodní ohřev
Ano
Počet pecí
1
Termostat
Ano
Naváděcí pravítko
Ano
Varná deska
Typ varné zóny 3
Velký
Plotýnka na pánev wok
3000 W
Počet plynových varných zón
5 zóna/zón
Výkon varné zóny 2
1750 W
Typ varné desky
Plynový
Wok hořák
Ano
Výkon varné zóny 1
1000 W
Počet varných zón
5 zóna/zón
Výkon varné zóny 3
2850 W
Typ varné zóny 1
Malý
Typ varné zóny 2
Střední
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 64.1 kg |
| EAN: | 5902230902923 |
| Produkt je objemný: | T |
| Výška balení: | 890 mm |
| Šířka balení: | 950 mm |
| Délka balení: | 650 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
