Planetární robot Gorenje MMC1000RLR Červený
Kód: AGDGJEROK0004
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ produktu
Stolní kuchyňský robot
Barva
Nerezová ocel
Nastavitelná rychlost
Ano
Objem mísy
4,5 l
Vhodný do myčky
Ano
Protiskluzové nožky
Ano
Bezpečnostní kryt s otvorem
Ano
Délka šňůry
1,1 m
Počet rychlostí
7
Příkon
Příkon
1000 W
Hmotnost a rozměry
Hloubka
270 mm
Šířka
360 mm
Výška
372 mm
Hmotnost
9,3 kg
Obsah balení
Tip for cookies
Ano
Hák na těsto
Ano
Šlehač
Ano
Nástavec na mletí masa
Ano
Mixer pro lehké krémy
Ano
Mísa
Ano
Víčko v ceně
Ano
Příslušenství pro krájení na plátky a strouhání
Ano, x3
Silikonový míchací nástavec
Ano
Materiál
Základní materiál
Hliník
Materiál mixovací mísy
Nerezová ocel
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské potřeby |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 11.26 kg |
| EAN: | 3838782470554 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 308 mm |
| Šířka balení: | 620 mm |
| Délka balení: | 445 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
