Pioneer SX-N30AE 2.0 kanály/kanálů Stereo Stříbrná
Kód: OAVPIOAMP0009
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Počítačová síť
Profily Bluetooth
AVRCP
Připojení na síť Ethernet
Ano
Wi-Fi
Ano
Bluetooth
Ano
Verze Bluetooth
4.1
Bluetooth Low Energy (BLE)
Ano
Úložná média
Integrovaná čtečka karet
Ne
Příkon
Vstupní střídavé napětí
220 - 230 V
Spotřeba energie (v pohotovosti)
0,1 W
Spotřeba elektrické energie
220 W
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 - 60 Hz
Zvuk
Zvukové výstupní kanály
2.0 kanály/kanálů
Typ přijímače
Stereo
Výstupní výkon na kanál (1 kHz, 6 ohmů)
135 W
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
8,3 kg
Šířka
435 mm
Výška
149 mm
Hloubka
327 mm
Technické údaje
Audio dekodéry
DTS
Výstup sluchátek
Ano
Počet portů USB 2.0
1
Barva
Stříbrná
Dálkový ovladač
Ano
Typ displeje
Analog
Podpora Multi-Room Streaming (MRS)
Ano
Automatický pohotovostní režim
Ano
Možnosti připojení
Technologie propojení
Kabelový a bezdrátový
Obsah balení
Záruční list
Ano
Návod na použití
Ano
Formát souborů
Podporované formáty zvukových souborů
WMA
Optická mechanika
Včetně optické mechaniky
Ne
Video
3D kompatibilita
Ne
Rádio
Podporovaná pásma
FM
Množství předvolených stanic
40
RDS tuner
Ano
Podporované služby internetového rádia
Tidal
Vstupy
Audio vstup (L, R)
1
Počet portů Ethernetu (RJ-45)
1
Optický vstup digitálního audia
1
Koaxiální vstup digitálního videa
1
Počet portů USB
1
Výstupy
Line-out
Ano
Výstupy pro sluchátka
1
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Fotoaparáty a kamery |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 10.45 kg |
| EAN: | 4573211153248 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 260 mm |
| Šířka balení: | 420 mm |
| Délka balení: | 565 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
