Philips Series 5500 LatteGo EP5547/90 Automatický kávovar
Kód: AGDPHIEXP0139
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 Hz
Vstupní střídavé napětí
230 V
Hmotnost a rozměry
Hloubka
372 mm
Šířka
246 mm
Hmotnost
8 kg
Výška
433 mm
Výkon
Typ produktu
Espresso stroj
Umístění přístroje
Pracovní deska
Maximální provozní tlak
15 bar
Počet teplotních nastavení
3
Počet nastavení brusky
12
Nádoba na mléko
Ano
Rozsah nastavitelné výšky výpusti
85 - 145 mm
Počet nastavení síly kávy
5
Typ kávovaru
Plně automatické
Objem zásobníku vody
1,8 l
Systém na horkou vodu
Ano
Nastavitelný mlýnek
Ano
Typ náplně
Kávová zrna
Nastavitelná výška výpusti
Ano
Nastavitelná sílá kávy
Ano
Vestavěný mlýnek
Ano
Zásobník na uvařenou kávu
Pohár
Kompatibilita s filtrem
AquaClean
Typ mlýnku
Keramická bruska
Kapacita nádoby na kávová zrna
275 g
Kapacita nádoby na mléko
0,26 l
Ergonomie
Délka šňůry
1 m
Vestavěný displej
Ano
Typ displeje
TFT
Barva
Chrom
Typ ovládání
Dotyk
Funkce a programy vaření
Příprava latte macchiata
Ano
Příprava lunga
Ano
Příprava americana
Ano
Příprava kávy
Ano
Cold Brew káva
Ano
Příprava kávy flat white
Ano
Příprava ristretta
Ano
Příprava cappuccina
Ano
Příprava Caffe crema
Ano
Příprava espressa
Ano
Příprava latte
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kávovary |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 10.49 kg |
| EAN: | 8720389032370 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 495 mm |
| Šířka balení: | 290 mm |
| Délka balení: | 480 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
