Philips 3000 series Bezsáčkový vysavač PowerPro Compact FC9330/09
Kód: WLONONWCRFSFE
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Vstupní střídavé napětí
230 V
Frekvence vstupního střídavého napětí
50-60 Hz
Roční spotřeba energie
27 kWh
Příkon (IEC)
750 W
Maximální příkon
900 W
Vzhled
Barva
Šedá
Základní materiál
Plast
Model
Cylindrový
Objem prachové nádoby/sáčku
1,5 l
Množství trubicových částí
2
Vysávání
Suchý
Spojka trubek
ActiveLock
Materiál trubky
Kov
Typ nádoby na prach
Bezsáčkové
Materiál kol
Guma
Otáčecí kolo
Ano
Typ trubice
Teleskopický
Hmotnost a rozměry
Hmotnost včetně balení
7,54 kg
Hloubka
410 mm
Hmotnost
4,8 kg
Hloubka balení
360 mm
Výška balení
490 mm
Šířka
275 mm
Výška
250 mm
Šířka balení
300 mm
Technické údaje
Délka kabelu
6 m
Nebezpečné zboží
Ne
Další charakteristiky
Filtrační model
Relevant filter variant FC8010/02
Maximální výkon
900 W
Výkon
Max. podtlak
16,8 kPa
Správné použití
Domácí
Filtr na ochranu motoru
Ano
Metoda oddělování nečistot
Cyklónový
Proud vzduchu
27,8 l/s
Efektivita
99,9%
Umývatelný filtr
Ano
Čisticí povrchy
Koberec
Hlučnost
76 dB
Vzduchový filtr
HEPA
Třída HEPA
HEPA 13
Pracovní dosah
9 m
Záruční doba
2 rok/roky
Obsah balení
Návod na použití
Ano
Štěrbinový nástavec
Ano
Manuál z recyklovaného papíru
Ano
Speciální hubice
TriActive nozzle
Ergonomie
Kvalita držatel
1
Pomoc pro odložení/uskladnění
Ano
Prostor pro příslušenství v rukojeti
Ano
Délka šňůry
6 m
Držadlo
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače, čističky a klimatizace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 7.42 kg |
| EAN: | 8720389036088 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 305 mm |
| Šířka balení: | 500 mm |
| Délka balení: | 365 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
