Patriot Memory VP4300 Lite 2 TB M.2 PCI Express 4.0 NVMe (VP4300L2TBM28H)
Kód: DIAPATSSD0060
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Rozhraní
PCI Express 4.0
TBW klasifikace (zapsaných terabytů)
1600
Kapacita disku SSD
2 TB
Formát SSD
M.2
Komponent pro
PC/herní konzole
Podporované operační systémy Windows
Windows 7
Rychlost čtení
7400 MB/s
Velikost disku M.2 SSD
2280 (22 x 80 mm)
NVMe
Ano
Hardwarové šifrovaní
Ne
Sekvenční rychlost zápisu (CDM)
6400 MB/s
Rychlost zápisu
6400 MB/s
Sekvenční rychlost čtení (CDM)
7400 MB/s
Počet linek rozhraní PCI Express
x4
Verze NVMe
2.0
Hmotnost a rozměry
Výška
3,8 mm
Hloubka
80 mm
Šířka
22 mm
Hmotnost
9 g
Údaje o balení
Hmotnost včetně balení
20 g
Typ balení
Závěsný obal
Výška balení
6,6 mm
Šířka balení
100 mm
Hloubka balení
132 mm
Další charakteristiky
Typ chlazení
Chladič
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 70 °C
Bezpečnostní upozornění
Varování
Přístroj sami nerozebírejte.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 0.019 kg |
| EAN: | 4711378425376 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 133 mm |
| Šířka balení: | 100 mm |
| Délka balení: | 10 mm |
| Certifikace: | CE/FCC/UKCA/BSMI/RoHS |
| Kompatibilní produkty: | PlayStation 5 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
