Patriot Memory Viper Venom PVV532G640C32K paměťový modul 32 GB 2 x 16 GB DDR5 6400 MHz
Kód: PAMPATDR50024
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ vyrovnávací paměti
Unregistered (unbuffered)
Typ chlazení
Chladič
Komponent pro
PC
Technologie Intel® Extreme Memory Profile (XMP)
Ano
Typ vnitřní paměti
DDR5
Verze Intel Extreme Memory Profile (XMP)
3.0
Rozložení paměti (moduly x velikost)
2 x 16 GB
Napětí paměti
1.4 V
Formát paměti
288-pin DIMM
Frekvence paměti
6400 MHz
CAS latence
32
Vnitřní paměť
32 GB
ECC na desce
Ano
Hmotnost a rozměry
Výška
43 mm
Hmotnost
52 g
Šířka
137 mm
Hloubka
7 mm
Údaje o balení
Hloubka balení
20,3 mm
Šířka balení
179,9 mm
Výška balení
158,7 mm
Hmotnost včetně balení
169 g
Typ balení
Krabice
Bezpečnostní upozornění
Varování
Přístroj sami nerozebírejte.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.16 kg |
| EAN: | 4711378423686 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 160 mm |
| Šířka balení: | 182 mm |
| Délka balení: | 22 mm |
| Certifikace: | CE/FCC/RoHS/BSMI/UKCA |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
