Patriot Memory Viper Steel PVS416G320C6K paměťový modul 16 GB DDR4 3200 MHz
Kód: PAMPATDR40081
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Podsvícení
Ne
Typ chlazení
Chladič
Olověná povrchová úprava
Zlato
Vnitřní paměť
16 GB
Certifikace RoHS
Ano
ECC
Ne
Rozložení paměti (moduly x velikost)
2 x 8 GB
Frekvence paměti
3200 MHz
Typ vyrovnávací paměti
Unregistered (unbuffered)
CAS latence
16
Napětí paměti
1.35 V
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
96 g
Hloubka
7 mm
Výška
44,4 mm
Šířka
135,7 mm
Údaje o balení
Hmotnost včetně balení
162 g
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.14 kg |
| EAN: | 814914025376 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 160 mm |
| Šířka balení: | 183 mm |
| Délka balení: | 20 mm |
| Typ balení: | Maloobchodní balení |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
