Patriot Memory Viper RGB PVVR532G640C32K paměťový modul 32 GB 2 x 16 GB DDR5 6400 MHz
Kód: PAMPATDR50023
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Osvětlení
RGB
CAS latence
32
Frekvence paměti
6400 MHz
Typ vnitřní paměti
DDR5
Vnitřní paměť
32 GB
Rozložení paměti (moduly x velikost)
2 x 16 GB
Komponent pro
PC
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.148 kg |
| EAN: | 4711378423600 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 160 mm |
| Šířka balení: | 183 mm |
| Délka balení: | 24 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
