Patriot Memory Signature PSD416G32002S paměťový modul 16 GB 1 x 16 GB DDR4 3200 MHz
Kód: PAMPATSOO0052
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ vnitřní paměti
DDR4
Vnitřní paměť
16 GB
CAS latence
22
Komponent pro
Laptop
Napětí paměti
1.2 V
Rozložení paměti (moduly x velikost)
1 x 16 GB
Typ vyrovnávací paměti
Unregistered (unbuffered)
Frekvence paměti
3200 MHz
ECC
Ne
Formát paměti
260-pin SO-DIMM
Hmotnost a rozměry
Výška
30 mm
Hmotnost
9 g
Šířka
69 mm
Hloubka
30 mm
Údaje o balení
Výška balení
168 mm
Šířka balení
53 mm
Hloubka balení
16 mm
Hmotnost včetně balení
18 g
Logistická data
Kód harmonizovaného systému
84733020
Bezpečnostní upozornění
Varování
Paměťové moduly nerozebírejte ani nepoškozujte, mohou obsahovat zdraví nebezpečné látky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.025 kg |
| EAN: | 814914027219 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 60 mm |
| Šířka balení: | 170 mm |
| Délka balení: | 10 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
