Paměť DDR5 Patriot Viper Venom 2 x 32GB 6400 Mhz CL32 XMP3 (PVV564G640C32K)
Kód: PAMPATDR50026
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Rozložení paměti (moduly x velikost)
2 x 32 GB
Verze Intel Extreme Memory Profile (XMP)
3.0
CAS latence
32
Typ vnitřní paměti
DDR5
Technologie Intel® Extreme Memory Profile (XMP)
Ano
Napětí paměti
1.4 V
Vnitřní paměť
64 GB
Komponent pro
PC
Frekvence paměti
6400 MHz
Typ chlazení
Chladič
Typ vyrovnávací paměti
Unregistered (unbuffered)
ECC na desce
Ano
Hmotnost a rozměry
Šířka
137 mm
Výška
43 mm
Hmotnost
52 g
Hloubka
7 mm
Údaje o balení
Typ balení
Krabice
Hloubka balení
20,3 mm
Výška balení
158,7 mm
Hmotnost včetně balení
169 g
Šířka balení
179,9 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.16 kg |
| EAN: | 4711378425581 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 185 mm |
| Šířka balení: | 160 mm |
| Délka balení: | 21 mm |
| Certifikace: | CE/FCC/RoHS/BSMI/UKCA |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
